Депутати вирішують »

ОСББ відшкодовано близько 1,3 млн грн з міського бюджету

05.11.2019, 15:05

5 листопада в Олександрії відбулася 76 чергова сесія міської ради.
Депутати затвердили на наступний рік Програму розвитку міжнародного співробітництва та Програму протидії тероризму в Олександрії.
Затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року та внесено зміни до кошторису на 2019 рік. Так, збільшено доходи і видатки на 1 млн грн за рахунок перевиконання бюджету та пайових внесків підприємства «Катеринославські меблеві майстерні». Кошти від пайових внесків направлено на розвиток ЗНЗ №10, інші – на придбання світильників для модернізації Перемозького мікрорайону, обстеження технічного стану незавершеного будівництва за адр. вул. Г.Сталінграду, 31, а також відшкодування частини кредитів ОСББ у розмірі 346 тис. грн. загалом, у 2019 році з міського бюджету відшкодовано ОСББ 1, 3 млн грн.
Дві багатоповерхівки рішенням сесії передані на управління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків: «Каштан-143А» та «КВАДРАТ 104».
Депутати розглянули блок земельних питань: щодо надання в оренду земельних ділянок, припинення права користування, дозвіл на інвентаризацію земель, мінімальну вартість місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна по м.Олександрії, сел.Олександрійському, с.Звенигородці на 2020 рік тощо.