Новини »

Освітні заклади в Олександрії продовжуватимуть працювати

03.03.2018, 11:16

У зв’язку з припиненням постачання газу до України російським «Газпромом» обласною комісією з ТЕБ та НС прийнято рішення зупинити навчально-виховний процес в усіх освітніх закладах області відповідно до Національного плану дій.
Проаналізувавши ситуацію з опаленням в Олександрії та враховуючи попереднє довготривале перебування дітей на вимушених канікулах, міський голова С.Цапюк прийняв рішення не зупиняти навчальний процес.
У місті лише 4 школи опалюються від централізованого газопостачання, інші мають власні котельні або котельні, що працюють на альтернативних видах палива. Тому з 5 березня навчання у школах буде відновлено.
Для КП «Теплокомуненерго» подача газу зменшена на 10%, але тепло по місту подаватися буде. Тож дитячі садочки продовжуватимуть роботу. Враховуючи зниження температури в приміщеннях, працюватимуть чергові групи, у яких температурний режим буде приводитись до санітарних норм електроопаленням. Тому прохання до батьків приводити дітей у дошкільні заклади лише у разі необхідності.
Подальші дії щодо газопостачання будуть скоординовані відповідно до наступних рішень центральних органів влади.