Новини »

Педагог з Олександрії – лауреат премії імені В.О.Сухомлинського

12.09.2018, 15:46

У вересні 2018 року лауреатом престижної обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського стала Піскова Світлана Вікторівна – керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Будинку дитячої та юнацької творчості міської ради.
С.Піскова – одна з 5 педагогів Кіровоградщини, яким рішенням конкурсної комісії присуджено відповідну премію. Цієї відзнаки вона удостоєна за результативну творчу працю, вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти міста, області, держави, високі досягнення в організації роботи Олександрійського територіального відділення Малої академії наук учнівської молоді.
У 2017-2018 навчальному році 15 вихованців Світлани Вікторівни стали учасниками Національного етапу Міжнародних конкурсів «Intel Techno-Ukraine», «Intel ЕСО-Ukraine», а Чесницький Данило, Казаков Владислав, Маркова Яна, Грабик Вікторія, Любарська Дарія посіли призові місця. За результатами участі у Міжнародних та Всеукраїнських заходах вихованці отримали Дипломи та сертифікати Міністерства освіти і науки України.
Проект Казакова Владислава “Освітлення автошляхів за рахунок блукаючих струмів” відзначений премією фонду Л.Кучми і йому надана можливість представляти Україну на міжнародному науково-технічному конкурсі «INTEL ISEF 2018», що відбувся в травні у м. Піттсбург (штат Пенсильванія,США).
Овечко Олександр та Чесницький Данило цього року стали переможцями національного етапу Міжнародного конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs від Університету штату Делавер (University of Delaware, USA) і отримали грошову винагороду 1000 доларів США. Чесницький Данило представляв Україну на Міжнародному конкурсі Diamond Challenge в США, а також став учасником табору S’cool LAB (Міжнародна наукова школа з фізики, Швейцарія) та Всеукраїнської школи з робототехніки.
Вручення відзнаки олександрійському педагогу відбудеться 2 жовтня у м.Кропивницькому на урочистостях з нагоди Дня працівників освіти.