Новини »

Підходи різні, а мета одна – інтереси територіальної громади

07.04.2011, 14:29

7 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Степана Цапюка.

На розгляд підготовлено ряд планових та позачергових питань. Міський голова зробив зауваження щодо дотримання вимоги про вчасну підготовку рішень і попередив , що треба відмовитися від практики розгляду позачергових питань, заздалегідь подаючи на ознайомлення членам виконкому проекти документів.

Першими розглянуті питання, що стосувалися надання містобудівних умов, оформлення права на власність та земельних проектів.

Члени виконкому прийняли рішення провести розрахунки з перевізниками за надання послуг пільговим категоріям населення за березень поточного року на рівні середніх виплат попередніх двох місяців, що зумовлено подовженням терміну моніторингу перевезень пільговиків.

Розглянувши лист КП «Олександрійський центральний ринок» та з метою відшкодування витрат, пов’язаних з наданням послуг споживачам і необхідності приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, виконавчий комітет затвердив тариф на послуги КП «Олександрійський центральний ринок» . Вартість торгового місця в день становитиме 5,50 гривень, в павільйонах (крім рибного) – 6,60 грн., торгової площі для контейнерів та кіосків – 54 грн. на місяць. Тариф вводиться в дію з моменту оприлюднення цього рішення в ЗМІ міста.

Спільною згодою члени виконавчого комітету дали дозвіл до 1 липня продовжити застосування тимчасового тарифу на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, що надаються КП «Житлогосп» . У зв’язку з цим комунальному підприємству доручили до встановленого терміну підготувати розрахунки та оприлюднити нові тарифи в ЗМІ й обговорити їх на громадських слуханнях. Також затверджено Комплексну програму реформування комунальної галузі міста, яка доповнена у відповідності до обласної Програми «Центральний регіон 2015».

Після детального обговорення та врахування пропозицій і думок членів виконавчого комітету і присутніх на засіданні представників окремих громадських організацій міста і на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики та з метою більш повного врахування пропозицій інститутів громадського суспільства при вирішенні соціально-економічних проблем міста, налагодження конструктивної взаємодії між владою та громадою, затверджено склад громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

Розглянуті також інші питання черги дня.