Новини »

Площа Соборна стане пішохідною зоною відпочинку

07.06.2018, 11:01

В Олександрії площа Соборна на літній період стане комфортною пішохідною зоною відпочинку, закритою для руху транспорту.
Відповідне рішення було прийняте на засіданні виконавчого комітету 7 червня.
За дорученням міського голови С.Цапюка це питання було детально вивчене, обговорене з жителями та узгоджене з перевізниками.
Управління економіки провело опитування серед мешканців на площах, зупинках, у дворах багатоповерхівок та місцях масового перебування городян. Переважна більшість олександрійців висловилася за те, щоб головна площа перетворилась на комфортне і безпечне пішохідне місце відпочинку.
На літній період буде заборонено наскрізний проїзд та обмежено в’їзд транспортних засобів, крім спеціального транспорту під час виконання службових обов’язків (прокуратура, патрульна поліція, Служба безпеки України, пожежна охорона, швидка медична допомога, спеціалізований транспорт міських комунальних служб).
Після закриття площі для руху транспорту тут планується розмістити відкриті майданчики, міні-кафе тощо. Сьогодні розробляється проектна документація, аби зона відпочинку мала красивий, естетичний вигляд і відповідала санітарним нормам.