Новини »

Початок розроблення генерального плану м.Олександрії

04.01.2018, 12:45

Олександрійською міською радою 27.10.2017 прийняте рішення № 353 «Про внесення змін до генерального плану м.Олександрія Кіровоградської області». Замовником розроблення проекту внесення змін до генерального плану визначене управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.
Генеральний план – це основний вид містобудівної документації, довгострокова стратегія планування і забудови території міста, яка розробляється та затверджується в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських і приватних інтересів.
Відповідно до чинного законодавства строк дії генерального плану не обмежується, зміни до нього можуть вноситись не частіше, ніж один раз на п’ять років.
До проекту внесення змін до генерального плану входить розробка:
– історико-архітектурного опорного плану;
– генерального плану;
– плану зонування території (зонінг);
– розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та особливий період.
Олександрійська міська рада запрошує територіальну громаду міста прийняти активну участь у підготовці пропозицій для розробки генерального плану міста.
Відповідним уповноваженим підрозділам органів виконавчої влади, підприємствам, установам та організаціям необхідно забезпечити підготовку вихідних даних для розроблення генерального плану.
Згідно вимог чинного законодавства пропозиції фізичних та юридичних осіб для розробки генерального плану міста повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил та приймаються у письмовому вигляді до 1 березня 2018 року.
Всі пропозиції будуть опрацьовані та, у разі їх відповідності вимогам чинного законодавства, відображені у містобудівній документації, яка буде розміщена на офіційному сайті для обговорення.
Пропозиції можна подавати до управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради (вул. Бульварна, 25), тел. 7 23 43, електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net.
Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.