Новини »

Порядок у місті – наша спільна справа

15.03.2019, 9:55

В Україні триває щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».
Керівництво Олександрійської міської ради та Рада голів квартальних комітетів звертаються до всіх олександрійців: мешканців багатоповерхівок, приватного сектору, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, представників громадських організацій взяти участь в акції з благоустрою та озеленення міста.
Просимо Вас відгукнутися на запрошення про проведення суботників та причепурити свої подвір’я, прилеглі до них території, освіжити фасади і огорожі, обладнати дитячі та спортивні майданчики.
Комунальні служби, зі свого боку, забезпечать вивезення сміття з місць прибирання. Для цього потрібно зателефонувати до КП «Житлогосп» і КП «Благоустрій».
Давайте станемо партнерами у благородній справі – наведенні порядку на території Олександрії. Адже чисте довкілля – це не лише охайне місто, а й здоров’я його жителів.
Зберігайте чистоту та порядок.
Якщо Ви стали свідком порушення благоустрою, поінформуйте негайно Муніципальну поліцію за тел. 0954742325. До порушників будуть вживатися суворі заходи.
Порядок у місті – це наша спільна справа! Ми за чисте та охайне місто!