Новини »

Працівники культури та майстри народного мистецтва відзначили професійне свято

08.11.2018, 17:04

9 листопада відзначатиметься Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
З цієї нагоди 8 листопада у ПК «Світлопільський» відбулися урочистості та звітний концерт творчих колективів міста.
Після показових вокальних і хореографічних номерів з вітальною промовою до присутніх звернувся міський голова С.Цапюк. Він зазначив, що завдяки спланованій роботі міської влади в Олександрії вдалося зберегти мережу закладів культури.
З кожним роком збільшується фінансування галузі. Лише у 2018 році з міського бюджету на культуру направлено більше 28 млн грн. Незважаючи на складні часи, значні кошти виділяються на ремонти і покращення матеріальної бази закладів, які сьогодні є сучасними культурними центрами і місцями дозвілля городян.
Степан Кирилович подякував працівникам культури і майстрам народного мистецтва за плідну роботу та оцінив звіт галузі культури на «5+».
З нагоди свята С.Цапюк побажав присутнім міцного здоров’я, родинного затишку, втілення нових творчих ідей та вагомих здобутків на ниві мистецтва.
За високу майстерність і професіоналізм кращим працівникам закладів культури Олександрії були вручені грамоти і подяки. Серед нагороджених – працівники клубних установ, бібліотек, дитячих музичних і художньої шкіл та інших закладів.