Депутати вирішують »

Право на відшкодування «теплих» кредитів матимуть житлово-будівельні кооперативи

26.06.2018, 12:02

26 червня відбулася 47 сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
На початку пленарного засідання депутати виступили зі своїми запитами та зверненнями. Одне з питань стосувалося вартості послуг водовідведення у селі Звенигородці, що більша ніж в Олександрії. Міський голова С.Цапюк доручив вивчити питання, чому обласне комунальне підприємство встановило тарифи у селі вищі, ніж у місті.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, присутні затвердили перспективний план роботи міської ради на ІІ півріччя 2018 року.
Депутати прийняли рішення про заохочення голів квартальних комітетів у ІІ півріччі поточного року виплатою одноразової грошової допомоги за активну участь у роботі органів самоорганізації населення та сумлінне виконання покладених на них завдань.
Сесія включила до Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження міські житлово-будівельні кооперативи, аби вони також мали право на часткове повернення з міського бюджету кредитних коштів, взятих на енергозбереження.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України присутні внесли зміни та доповнення до рішення «Про місцеві податки і збори», привівши класифікатор нерухомого майна у відповідність до норм даної постанови.
У зв’язку із змінами у законодавстві України щодо здійснення торгівлі алкогольними напоями, міська рада скоригувала Положення про регулювання порядку торгівлі і реклами алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів на території Олександрії. Продаж алкогольних напоїв обмежено із 22.00 до 8.00 години в усіх закладах торгівлі, незалежно від режиму роботи, крім закладів ресторанного господарства.
Також було ухвалено рішення з ряду земельних питань.
Міський голова був змушений оголосити перерву у роботі сесії, оскільки група зацікавлених осіб перешкоджала діяльності пленарного засідання. Підприємець Ділієв, якому не вдалося зібрати мітинг під стінами міської ради задля захисту власного незаконного бізнесу, разом з десятком молодиків у сесійній залі зухвало перекрикували виступаючих і намагалися відстоювати свою протиправну діяльність. Від деяких із цих людей відчувався запах алкоголю і серед них були помічені особи, наближені до колишнього заступника губернатора А.Коломійцева.

С.Цапюк звернувся до правохоронних органів і прокуратури з публічною заявою відкрити кримінальне провадження за фактом оприлюднення Ділієвим неправдивої інформації.
Після врегулювання цієї ситуації депутати розглянули останні питання порядку денного та завершили пленарне засідання сесії.