Новини »

Пропозиції об’єднали в програму

08.04.2011, 9:45

Заступник міського голови Анатолій Дичко провів засідання комітету забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури міста.

У робочому засідання взяли участь заступник директора ОУВП УТОС Л. Лук’янчук, голова міської організації об’єднання інвалідів «Віра» Зінаїда Беззубова, голова міської територіальної первинної організації УТОС Людмила Поліщук, представники владних структур міста. Спільною темою для обговорення влади та інвалідів стало питання створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Заступник директора УВП УТОС окреслила проблеми людей з вадами зору та попросила сприяння в упорядкуванні розміщених в місті малих архітектурних форм, рекламних щитів, літніх майданчиків , які ускладнюють пересування інвалідам по зору. Представник профспілки УВП УТОС поінформувала про необхідність при відвідуванні поліклініки інвалідами забезпечувати їх працівниками для супроводу. На непристосованість вулично-шляхової мережі для пересування інвалідів – візочників та доступу до громадських установ вказала і Зоя Беззубова. Торкнулися члени комісії й питання доступності інвалідів до житлових об’єктів масової забудови. Про відсутність пандусів в більшості житлових будинків та деяких державних установах мова йдеться вже роками.

Члени комісії разом з заступником міського голови розробили пропозиції, які включені до програми по створенню безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних груп населення, що буде внесено на розгляд міської влади.