Засідання виконкому »

Приміщення для занять спортом будуть передані управлінню освіти

11.04.2019, 10:57

11 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку міський голова С.Цапюк зупинився на питанні діяльності громадських організацій спортивного спрямування, приватних спортивних секцій, які за 1 грн на рік орендують приміщення територіальної громади. До міського голови надходять скарги від батьків про значні внески за навчання дітей, зловживання та неефективне використання приміщень. Тому управлінню освіти доручено провести інвентаризацію даних приміщень, передати їх на баланс управління освіти з подальшим ефективним використанням спортивними секціями ДЮСШ№2.
У зв’язку з кадровими змінами присутні затвердили у новій редакції склад комісії по розгляду заяв з надання грошової допомоги жителям міста.
Виконавчий комітет вніс зміни до Порядку фінансування видатків міського бюджету, пов’язаних з витратами на надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих і пораненим учасникам антитерористичної операції.
Під час розгляду земельних питань присутні прийняли рішення про демонтаж тимчасових споруд біля будинку №39 по вул. Садовій. Це занедбані кіоск, кузов від автомобіля та інші об’єкти, які були розміщені без документів, сьогодні не використовуються, а власники невідомі. Роботи з демонтажу споруд виконає КП «Благоустрій».
Начальник управління приватизації, оренди майна та землі О.Купченко доповів, що планово ведеться робота із землекористувачами які ухиляються від оформлення документів і плати за землю. Нещодавно Дніпровський апеляційний суд зобов’язав ЗАТ «Агроавтосервіс» сплатити міській раді 460 тис.грн збитків за використання земельної ділянки без правоустановчих документів.
Також на засіданні виконкому було ухвалено рішення про нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС у зв’язку з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.