Новини »

Приватні ритуальні служби мають надавати послуги у взаємодії з КП «Ритуал»

13.03.2018, 11:44

13 березня міський голова С.Цапюк провів робочу нараду з керівництвом житлово-комунального господарства, КП «Ритуал» та підприємцями, що надають ритуальні послуги. В Олександрії три таких підприємці: Власенко, Балабанова та Мутаф.
Степан Кирилович вказав приватним службам на те, що вони повинні з розумінням підходити до специфіки надання таких послуг. Міський голова наголосив, що підприємці працюють хаотично, без погодження з КП «Ритуал» і сьогодні є багато скарг на їхню роботу. Про це свідчить останній випадок, коли могила була викопана за добу до поховання і підтоплена водою у зв’язку із сильним сніготаненням. Завдяки втручанню міської влади цю проблему вдалося вирішити.
С.Цапюк зазначив, що жителів міста потрібно проводжати в останню путь на належному рівні. Тому доручено на чергове засідання виконкому внести проект рішення про створення ритуальної служби на базі КП «Ритуал». Даним рішенням, відповідно до рекомендацій антимонопольного комітету, буде затверджено положення, у рамках якого свої послуги підприємці надаватимуть при чіткій взаємодії з комунальним підприємством.
Це дозволить скоординувати діяльність приватних ритуальних служб, своєчасно врегульовувати проблемні моменти та підвищити якість обслуговування у цій сфері.