Засідання виконкому »

Робота твердопаливних котелень у навчальних закладах на контролі міської влади

11.01.2018, 11:46

11 січня відбулося засідання виконавчого комітету.
Присутні запропонували міській раді затвердити комплексну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки. Вона передбачає збільшення кількості осіб, охоплених оздоровленням і відпочинком, у першу чергу, незахищених категорій; покращення культурного розвитку та здоров’я дітей. На фінансування програми передбачається вдвічі більше коштів, ніж у попередні роки. Планується охопити відпочинком і оздоровленням 60% олександрійців віком від 7 від 17 років (близько 5 тисяч чоловік). Сьогодні у місті проживає 8,3 тисячі дітей.
Присутні передали на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги квартиру у Перемозькому мікрорайоні для надання житла лікарю-педіатру.
Виконавчий комітет скоригував тарифи на послуги теплопостачання, які надає ТОВ «Захід-Схід-Енерго» п’яти загальноосвітнім навчальним закладам, що опалюються від твердопаливних котелень. Законодавством встановлено для бюджетних установ Кіровоградської області, що одержують тепло від котелень на газу, середньозважену вартість 1 Гкал теплової енергії у розмірі 1632 грн (з ПДВ). Виконком встановив тариф на теплопостачання для шкіл в обсязі 1590 грн за 1 Гкал (з ПДВ), що дасть економію 200 тис.грн бюджетних коштів за опалювальний період. Перший заступник міського голови Л.Давиденко наголосила, що відповідне підприємство має добросовісно виконувати свої зобов’язання, усунути всі недоліки, виявлені перевіркою, у тому числі, забезпечувати дотримання санітарно-гігієнічних норм на пришкільних територіях.
Присутні прийняли рішення з ряду земельних питань та затвердили акти з визначення і відшкодування збитків, завданих зволіканням землекористувачів оформляти права на земельні ділянки. Зокрема, начальник управління приватизації, оренди майна та землі О.Купченко поінформував членів виконкому, що за 2017 рік у судовому порядку із землекористувачів, які уникали укладання договорів оренди, було стягнуто більше 700 тис.грн збитків, що недоотримала громада. Наразі 15 справ розглядається в суді; 9 землекористувачів сплатили збитки добровільно.
Також під час засідання виконком надав дозвіл на проведення культурно-розважальних заходів у ПК «Світлопільський»: 25 січня – концерту фіналістів програми «Х-Фактор» групи «Каблуками по Брусчатке»; 1 лютого – вистави «Будинок з привидами».