Засідання виконкому »

Самовільно розміщену зовнішню рекламу буде демонтовано

09.07.2020, 11:44

9 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні поставили на квартирний облік 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, по досягненню ними 16-річного віку.
Присутні прийняли рішення про виділення з міського матеріального запасу 500 літрів бензину для міського відділу Національної поліції України для заходів щодо профілактики коронавірусу.
Враховуючи протокол позачергового засідання міської комісії з ТЕБ та НС, виконком дозволив на період дії карантину роботу закладів ресторанного господарства, громадського харчування і розважальних закладів до 24:00 години за умови дотримання санітарних і протиепідемічних норм. У разі виявлення порушень встановлений режим роботи буде скасовано.
На засіданні присутні розглянули питання самовільного розміщення підприємцями зовнішніх рекламних засобів.
Власники реклами, які були виявлені муніципальною безпекою, попереджені про необхідність узаконення зовнішньої реклами. Після цього виконком прийняв рішення про їх демонтаж.
Також виконавчий комітет прийняв рішення нагородити Почесною грамотою Олександрійської міської ради Цимбал Тетяну Олексіївну, начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян управління справами за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди ювілею.