Депутати вирішують »

Сесія прийняла рішення провести нормативну грошову оцінку землі

05.10.2018, 12:52

5 жовтня відбулася чергова сесія Олександрійської міської ради VII cкликання.
У зв’язку із достроковим припиненням повноважень депутата міської ради А.Коломійцевим до виконання депутатських обов’язків приступив Юнак Анатолій Миколайович. Він склав присягу та отримав від міського голови С.Цапюка значок депутата міської ради.
На початку засідання були озвучені депутатські запити і звернення стосовно вирішення проблем виборців на округах.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати прийняли кадрові рішення у зв’язку зі змінами у складі депутатського корпусу.
Сесія скоригувала міський кошторис на поточний рік, збільшивши доходи і видатки на суму 10,8 млн грн за рахунок перевиконання бюджету і надходження державних субвенцій. Кошти спрямовані на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери та життєдіяльність міста.
На пленарному засіданні було розглянуто ряд земельних та архітектурних питань. У зв’язку з необхідністю оновлення нормативної грошової оцінки земель Олександрії, міська рада вирішила провести її у 2019 році та визначила орієнтовну вартість відповідних робіт.
Прийнято рішення про розроблення детального плану території на перехресті пр. Соборного та вул. Героїв Сталінграду для подальшої забудови даної ділянки.
Також депутати розглянули питання щодо приватизації та відведення земель у тимчасове користування, оренди ділянок тощо.