Депутати вирішують »

Сесія прийняла ряд міських цільових програм

22.12.2017, 14:16

22 грудня відбулася остання сесія міської ради у 2017 році. На ній депутати розглянули та прийняли ряд документів, що стосуються життєдіяльності міста.
Затверджено перспективний план роботи Олександрійської міської ради на І півріччя 2018 року; графік прийому виборців депутатами; план підготовки регуляторних актів міською радою, календар знаменних і пам’ятних дат м.Олександрії на наступний рік.
Сесія ухвалила звернення до виконавчого директора Асоціації міст України О.Слобожана з проханням внести на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицію щодо здійснення розподілу державної стабілізаційної дотації безпосередньо містам обласного значення та районам, а не через обласні бюджети.
На засіданні прийнято ряд міських цільових програм: розвитку міжнародного співробітництва на 2018 рік; оптимізації системи теплозабезпечення Олександрії; розвитку місцевого самоврядування на 2018-2020 роки; допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді «Призовник» на 2018 рік; забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2019 роки; розвитку архівної справи на 2018 рік; регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста на 2018-2020 роки.
Депутати зменшили відсоток пайової участі в розвитку інфраструктури міста до 1% для нового цеху, що виготовляє пінополіуретан для ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні». Вартість будівництва складає 21 млн грн, тож надходження до міського бюджету становитимуть 210 тис.грн.
Також на сесії міської ради було прийнято рішення з ряду земельних та архітектурних питань.
Наприкінці пленарного засідання затверджено річні звіти про роботу постійних депутатських комісій міської ради.