Депутати вирішують »

Сесія розглянула актуальні питання життєдіяльності міста

31.07.2018, 13:16

31 липня відбулася чергова 48 сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
Перед розглядом питань порядку денного депутати оголосили свої запити та звернення.
Під час сесії затверджено програму забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки. Вона направлена на підтримку молодих сімей, молодих спеціалістів, що потребують поліпшення житлових умов. Програма передбачає використання різних типів пільгового кредитування та розвиток молодіжного будівництва.
У зв’язку з реформуванням сфери охорони здоров’я та на виконання законодавства України рішенням сесії «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії» реорганізовано з комунального закладу у комунальне підприємство з аналогічною назвою.
На пленарному засіданні розглянуто земельні та архітектурні питання. З метою залучення інвестицій затверджено детальний план території в районі пр. Соборного, пл. Соборної та вул. Григорія Усика.
Присутні прийняли рішення про створення реєстру майна та земель комунальної власності та затвердили Положення про порядок відчуження і списання основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади міста Олександрії. Ухвалено ряд рішень щодо надання землі в оренду, відведення земельних ділянок громадянам у межах безоплатної приватизації тощо.
На виконання депутатських запитів наприкінці сесії присутні проголосували за те, щоб направити звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією переглянути соціальний норматив на користування газопостачанням, аби найбільш незахищені категорії населення мали змогу отримувати житлові субсидії.
Також прийнято рішення звернутися до НКРЕКП і Кабміну з пропозицією скасувати зміни до постанови, яка зобов’язує малий та середній бізнес за власний кошт облаштовувати вузли обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, що є значним фінансовим навантаженням для підприємців.