Засідання виконкому »

Ще двом ОСББ буде відшкодовано частину кредитів на енергозбереження

09.08.2018, 14:48

9 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку начальник служби у справах дітей міської ради Ю.Яковлєв поінформував присутніх, що завершується перевірка прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу за розпорядженням міського голови. Деяким родинам зроблено зауваження стосовно поліпшення побутових умов та дано терміни для усунення недоліків. Прийомній матері Т.Кузнєцовій вказано на необхідність облаштування окремих кімнат для різностатевих дітей. Щодо одного з прийомних синів, який відмовився проживати з вихователькою через фізичне і моральне насилля, дитина не хоче повертатися в цю родину.
У рамках програми відшкодування частини кредитів для багатоповерхівок на впровадження заходів з енергозбереження виконавчий комітет погодив повернення коштів ще двом ОСББ. Буде відшкодовано 100,2 тис.грн ОСББ «ПЕРЕМОГА-ОЛІМП» (пр.Будівельників №32) на утеплення покрівлі будинку та ОСББ «Веселка» (вул.Садова №31) на придбання енергозберігаючих вікон для під’їздів.
Також під час засідання було ухвалено рішення з архітектурних і земельних питань. Зокрема, виконком зобов’язав жителя В.Варченка, що проживає у 4-х квартирному будинку, демонтувати паркан, яким він самовільно відгородив собі частину двору і обмежив доступ іншим жителям до прибудинкової території та господарських об’єктів.