Засідання виконкому »

Скориговано тарифи на тепло дня населення

06.12.2018, 11:05

6 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Присутні затвердили міську соціальну програму з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року.
Виконком запропонував міській раді внести зміни до комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх сімей. Відповідно до документу передбачається виплата членам сімей загиблих учасників АТО щорічної грошової допомоги у розмірі 1000 грн.
Також запропоновано внести доповнення до програми «Дороги Олександрії на 2016-2020 роки», включивши до неї 11 доріг, які потребують ремонту.
Рішенням виконавчого комітету визначено і затверджено перелік видів громадських робіт на 2019 рік для міськрайонного центру зайнятості.
Депутатам запропоновано збільшити розмір допомоги на поховання непрацюючих жителів.
Виконком ухвалив рішення про коригування тарифів на послуги теплопостачання «КП «Теплокомуненерго» для населення. Напередодні, 5 грудня відбулися громадські обговорення з даного питання.
Для будинків з тепловими лічильниками тариф встановлено у розмірі 1712,20 грн за 1 Гкал; для багатоповерхівок без загальнобудинкових лічильників – 45,12 грн за м2. Рішення вступить в дію через 15 днів після його офіційного оприлюднення.
Також на засіданні було розглянуто ряд земельних питань.