Новини »

Спільні дії дадуть результат

06.04.2011, 11:21

На міську владу і працівників міліції покладено важливе завдання забезпечення правопорядку в місті. Об’єднати зусилля у його досягненні 5 квітня, під час наради з представниками правоохоронних органів, запропонував заступник міського голови Анатолій Дичко. На зустріч прийшли дільничні міліціонери та працівники патрульно-постової служби на чолі з начальником міського відділу внутрішніх справ Сергієм Ботезом та начальником міліції громадської безпеки Валерієм Пащенком. Нарада була ініційована Анатолієм Дичком задля спільних дій влади та правоохоронців, спрямованих не лише на поліпшення криміногенної ситуації в місті, а й на його санітарне утримання.

Заступник міського голови звернувся до присутніх з проханням допомогти в збереженні чистоти в Олександрії. Після проведених суботників вулиці, проспекти і зони відпочинку стали значно чистішими. Проте, деякі олександрійці, здебільшого з молодого покоління, продовжують їх забруднювати, залишаючи на асфальті пакети, пляшки, папір, лушпиння від насіння та ін. Безпрецедентний випадок стався після загальноміського прибирання 2 квітня, коли на центральному проспекті та інших вулицях міста були перекинуті й розбиті урни та контейнери для сміття.

Під час зустрічі обговорено варіанти спільного патрулювання міста та проведення рейдів з працівниками комунальної інспекції.

Працівники міліції підтримали акцію «Олександрія – територія чистоти» і пообіцяли реагувати на порушення правил санітарного утримання міста.