Новини »

Співпраця голів квартальних комітетів з міською владою

10.10.2018, 16:57

10 жовтня у сесійній залі міської ради відбулася зустріч керівництва міста з головами квартальних комітетів.
На початку міський голова С.Цапюк подякував кварткомам за складну і потрібну роботу з жителями приватного сектору та активну співпрацю з владою.
Степан Кирилович поінформував присутніх про актуальні питання життєдіяльності міста та зупинився на труднощах бюджету. У зв’язку з недостатністю державних субвенцій на виплату заробітної плати працівникам освіти та медицини, аби не допустити скорочення ставок, міська влада направила значні кошти на врегулювання відповідної проблеми. У зв’язку з цим зменшились витрати на ремонти доріг, прибудинкових територій тощо. Але, незважаючи на складну ситуацію, в Олександрії реалізуються основні програми Стратегії сталого розвитку: модернізація вуличного освітлення, «Безпечне місто» та інші, направлені на підвищення комфорту городян і надання якісних послуг.
З присутніми також поспілкувалася перший заступник міського голови Л.Давиденко, яка зупинилася на питанні бюджету міста. Людмила Вадимівна зазначила, що утримання бюджетної сфери та розвиток міста залежать від надходження податків. Тому міська влада веде активну роботу з бізнесом, землекористувачами щодо повноти сплати податків, а також працює з роботодавцями стосовно легалізації найманої праці. У результаті медичні працівники та освітяни вчасно отримують заробітну плату, впроваджуються міські програми та фінансуються пільги для малозабезпечених олександрійців.
Під час зустрічі секретар міської ради О.Богоявленська зосередила увагу присутніх на робочих питаннях діяльності квартальних комітетів, організації звітних зборів та заходів з підготовки приватного сектору до зими.
Голови кварткомів заслухали інформацію про зміни у законодавстві щодо нарахування субсидій, оформлення довідок, ведення будинкових книг, а також про порядок реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, видачі паспортів тощо.
Представник водоканалу поінформувала присутніх, що понад 500 домоволодінь, які мають заборгованість більше ніж по 1 тис.грн за надані послуги. У зв’язку з цим розпочалося відключення даних будинків від водопостачання. Тому для позитивного врегулювання питання до голів квартальних комітетів звернулися з проханням допомогти у роз’яснювальній роботі з жителями для укладання ними договорів реструктуризації на погашення заборгованостей.
Учасники зустрічі поспілкувалися з керівником муніципальної поліції стосовно дотримання правил благоустрою і співпраці з інспекторами щодо вирішення проблем стихійних сміттєзвалищ, спалювання листя у приватному секторі тощо.
Голови квартальних комітетів мали можливість поставити запитання виступаючим та отримати на них відповіді.