Новини »

Сучасні технології у допомогу олександрійцям

07.06.2017, 14:02

Сьогодні, 7 червня, міський голова Степан Цапюк провів нараду з перевізниками та керівництвом Кіровоградського і Олександрійського відділень ПриватБанку.
Під час бесіди працівники банку запропонували шести олександрійським перевізникам запровадити на маршрутах програму оплати проїзду у міському транспорті за допомогою смартфону.
Суть її полягає в наступному. В салоні кожного автобуса буде розміщено плакати формату А4 з QR-кодом. Пасажири, які мають смартфони та користуються додатком «Приват24», сканують код, в смартфоні висвічується квиток та клавіша «Закомпостувати». Після «погашення» квитка фіксується дата та час компостування, а гроші за проїзд з рахунку картки користувача автоматично переводяться на рахунок перевізника. Це надасть пасажирам можливість безготівкової оплати за квиток та більш ефективного використання власного фінансового ресурсу.
Проект цієї програми стартував у Львові і зараз працює у 10 містах України.
Міський голова Степан Цапюк особисто спробував, як працює запропоноване нововведення, та підкреслив, що в час сучасних технологій, коли велика кількість громадян користується смартфонами, застосування такої програми буде доречним та зробить пасажироперевезення в Олександрії більш комфортними.
Після обговорення було досягнуто домовленості більш детально вивчити це питання для його подальшого втілення в життя.