Новини »

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в Олександрії станом на 2 квітня

02.04.2020, 14:06

Міський голова С.Цапюк щодня інформує жителів про ситуацію із захворюваністю на коронавірус в Олександрії.
Станом на ранок 2 квітня проведено діагностику експрес-тестами 66 олександрійців. Тести не підтвердили наявність захворювання на COVID-19.
З метою убезпечення населення від інфікування прийнято рішення обстежити усіх водіїв міських автобусів загального користування, аби пересвідчитись, що вони не є носіями коронавірусу.
Сьогодні заклади охорони здоров’я і медичний персонал знаходяться у повній готовності. Головним лікарем Центральної міської лікарні підписаний наказ про створення двох бригад з подолання коронавірусу, третьої резервної бригади, а також бригади анестезіологів.
Cередній медичний персонал пройшов спеціальне навчання щодо роботи на апаратах штучної вентиляції легень, надходження яких очікується найближчим часом.
Степан Кирилович наголосив, що усі працівники аптек, магазинів та інших торгівельних об’єктів повинні дотримуватись санітарних норм як для персоналу, так і для відвідувачів.
Працівники деяких закладів не виконують карантинні вимоги, перебуваючи на робочих місцях без захисних масок і перчаток та одночасно допускаючи у торгові зали більше 10 осіб. Якщо до сьогодні робоча група лише попереджала порушників, то тепер буде застосовувати покарання штрафами у розмірі від 17 тисяч гривень.
Також в Олександрії розпочалась дезінфекція під’їздів і ліфтів багатоповерхівок. Із 2 квітня здійснюється санітарна обробка автобусних зупинок.
У місті діє оперативний штаб з питань запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19. У разі виникнення проблемних питань жителі можуть звертатися за телефонами гарячої лінії: 067-416-86-10; 066-137-40-59; 063-561-69-94.