Засідання виконкому »

Трьом підприємцям погодили торгівлю баштанними культурами

23.07.2020, 11:30

23 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні затвердили протокол засідання міської комісії з питань використання державної субвенції на придбання соціального житла та визначення розміру виплати компенсації для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Виконком затвердив результати обстеження маршрутів і перерахунок кількості пасажирів, що перевозяться безкоштовно на міських автобусах. У зв’язку з тим, що з 1 червня було відновлено пільгові рейси, комісією здійснено перерахунок пасажирів за відповідний місяць і визначено, що за один день перевозиться 3,4 тисячі пільговиків.
Враховуючи, що надання пільг на безкоштовний проїзд відноситься до повноважень держави, міський голова С.Цапюк доручив вивчити питання можливості повернення у судовому порядку коштів, виділених з міського бюджету на компенсацію перевізникам.
Надано дозвіл трьом підприємцям на розміщення місць торгівлі баштанними культурами на тимчасових майданчиках за умови наявності експертного висновку державної лабораторії ветеринарної медицини та індивідуальних медичних книжок у продавців. Степан Кирилович доручив управлінню економіки підготувати списки найманих працівників цих підприємців для подальшого контролю за сплатою ними ПДФО та внесків до Пенсійного фонду.
Також на засіданні затвердили акт приймання-передачі багатоповерхівки по пр.Соборному №103 в управління ОСББ «Соборний 103».