Засідання виконкому »

Триває робота над втіленням програми з модернізації вуличного освітлення

16.11.2017, 13:37

16 листопада перед початком засідання виконавчого комітету міський голова С.Цапюк привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом і вручив кращим представникам цих сфер подяки та квіти.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, виконком ухвалив ряд рішень щодо подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
У рамках Стратегії Сталого розвитку м. Олександрії реалізується Програма енергозбереження та комплексної модернізації вуличного освітлення міста. З метою залучення інвесторів по енергосервісному договору міська влада звернулася до державного університету, який вирахував базовий рівень споживання електроенергії. Він був затверджений виконавчим комітетом для подальшої процедури модернізації вуличного освітлення.
Під час розгляду земельних питань присутні затвердили акти з визначення і відшкодування збитків на суму 6,1 млн грн, завданих зволіканням землекористувачів оформляти договори оренди земельних ділянок для подальшого подання позовів до суду з відшкодування збитків.
Начальник управління приватизації, оренди майна та землі О.Купченко поінформував присутніх про те, що 9 листопада було відкрито виконавче провадження по стягненню із ЗАТ «Агроавтосервіс» 309 тис.грн збитків, нанесених територіальній громаді через неукладання договору оренди земельної ділянки.
Міський голова С.Цапюк дав доручення управлінню до кінця року провести інвентаризацію усіх земельних ділянок, які використовуються без правовстановлюючих документів.
Також виконком надав дозвіл на проведення у ПК «Світлопільський» 3 грудня концерту співачки Ірини Федишин та 21 січня дитячої вистави «Щенячий патруль».