Новини »

Триває збір коштів на лікування Єгора Дихтярука

03.05.2019, 12:02

Рідні 12-річного олександрійського спортсмена Єгора Дихтярука просять про допомогу усіх небайдужих людей, аби врятувати хлопчика.
Міська влада разом з депутатським корпусом перерахували на лікування Єгора значні кошти.
Третього травня за дорученням міського голови С.Цапюка його заступник С.Гриценко запросив на зустріч підприємців та лідерів громадських організацій міста з проханням допомогти у зборі коштів для лікування дитини.
Було запрошено більше 30 олександрійців. На зустріч з’явилися 17 підприємців: В.Павленко (ТОВ «Олександріяпривід»); В.Галькун (бар «Деліс»); В.Яновська; А.Біджаков; О.Федосов; Р.Кислиця; А.Воробей (ринок «Айсберг»); Ю.Шиманський; Ю.Нос (КП «Центральний ринок»); О.Рушковський (ТОВ «Медіфарм»); С.Ракута (ПП «Сітіфарм» ); О.Гушлевський (ПП «Колега»); М.Татарова (супермаркет «АТБ-Маркет»); П.Мутаф; С.Чуянов; Ю.Кришень та Г.Мариненко.
С.Гриценко звернувся до присутніх з проханням внести посильну допомогу родині. Адже сьогодні, щоб врятувати життя хлопчику, необхідне дороговартісне лікування, на яке потрібно щонайменше 200 тисяч гривень.
На зустріч не з’явилися: С.Потапов («Наша Ряба»); С.Гаврилова (кафе «Казка»); І.Біланюк (магазин «Аква-світ»); М.Вольський (ПП «Метал-Макс»); С.Віряскіна; Л.Соколовська (ГО «Асоціація успішних підприємців Олександрії»); І.Рубан; С.Гайденко (ТОВ «Трейд-Україна»); М.Кудинович; А.Цуркан; С.Якуніна (ТОВ «Ковальська майстерня «Сварожичі»»); Ж.Мішкова (кафе «Спорт-Тайм»); М.Мірошніченко (магазин «Машенька»); В.Кузькін (ПП «Автодім – Олександрія»); С.Волков (ГО «Асоціація підприємств та підприємців м. Олександрїї»). О.Кіяшко чекав під дверима закінчення зустрічі, зайшов в останні хвилини та одразу почав вести зйомку на телефон. Після цього увірвався у кабінет С.Гриценка з претензіями, що влада вимагає від підприємців кошти на лікування дитини.
Сподіваємося, що олександрійці не будуть байдужими до чужого горя та відгукнуться на прохання допомогти.
Кошти на лікування Єгора можна переказувати на картковий рахунок Приватбанку: 4149 4390 0836 1010. Одержувач: Дихтярук Світлана Леонтіївна.