Засідання виконкому »

Ціна на тепло для олександрійців залишиться на рівні минулого року

10.10.2019, 11:21

10 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Присутні прийняли рішення щодо влаштування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, до прийомних сімей і будинків сімейного типу.
У зв’язку зі змінами у Закону України «Про комерційний облік теплової енергії» жителі багатоквартирних будинків отримуватимуть послуги з опалення за умови переукладання договорів з теплопостачальним підприємством. Тому виконком встановив перехідний період у три місяці (жовтень-грудень) для підписання нових договорів. У цей період діятиме тариф, встановлений у грудні 2018 року в розмірі 1721грн за 1 Гкал.
Під час обговорення даного питання директор КП «Теплокомуненерго» А.Грибачова поінформувала присутніх про те, що підприємство уже отримало ліміти на газ і готове розпочати опалювальний сезон. Лікарні і дитячі садочки, що мають автономні твердопаливні котельні, уже почали опалюватись.
Централізована подача тепла почнеться при утриманні протягом трьох діб температури повітря нижче 8 градусів.
Присутні видали ордер на службову кімнату сім’ї інвалідів по зору міської організації УТОСу та поставили на квартирний облік учасницю бойових дій з правом першочергового отримання житла.
Рішенням виконкому введено 3 додаткових посади сторожів до штатного розпису Олександрійського колегіуму для забезпечення охорони будівлі по вул. Садовій№60, що перебуває на балансі закладу.
На засіданні було затверджено склад робочої групи з підготовки проекту міського бюджету на 2020 рік та його прогнозу на 2021-2022 роки.
Під час розгляду земельних питань прийнято рішення про демонтаж атракціонів у парку ім.Т.Шевченка. Відповідну земельну ділянку на торгах було передано в оренду ТОВ ПФК «Олександрія». У парку планується створити спортивно-розважальний комплекс. КП «Благоустрій» необхідно провести роботи з демонтажу обладнання та підготувати акти на його списання.
Також на засіданні надано дозвіл на проведення культурних заходів у ПК «Світлопільський»: 7 грудня звітного концерту аматорського зразкового хореографічного колективу «Авантюрин» і 12 грудня вистави «Поневолення любов’ю».