Депутати вирішують »

ЦНАП працюватиме до 20:00 години

28.08.2020, 11:56

28 серпня відбулася чергова 85-та сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
На початку планерного засідання депутати оголосили свої запити і звернення. Після так званої розминки присутні перейшли до розгляду питань порядку денного.
Прийнято рішення про нагородження трьох олександрійців відзнакою «За заслуги перед містом»: Бессмольної Тетяни Миколаївни – режисера та провідної актриси народних аматорських театрів; Коюденка Вадима Валентиновича – начальника служби автомобільних доріг України у Кіровоградській області у 2016-2019 роках та Письменної Світлани Михайлівни – лікаря-хірурга, завідувача хірургічного відділення стаціонару Центральної міської лікарні.
На сесії затверджено новий графік роботи Центру надання адміністративних послуг м. Олександрії. ЦНАП працюватиме без перерви на обід з понеділка по середу з 8:00 до 17:00 години, у четвер – з 8:00 до 20:00 години, у п’ятницю – з 8:00 до 15:30 години. Вихідний – субота, неділя, святкові та неробочі дні. Новий графік роботи Центру адмінпослуг почне діяти з 1 жовтня поточного року.
Рішенням сесії створено чотири нових ОСББ: «Затишна Оселя 19» по вул. Героїв Сталінграду №19; «Дім 37» по вул. Садовій №37; «Південне 58» по вул. Садовій №58 та «Соборний-117» по пр. Соборному №117.
Після створення у Пантаївці власних закладів освіти і культури, рішенням сесії міської ради припинено діяльність будинку культури, дитячої музичної школи, дошкільного навчального закладу «Спеціальний дитячий будинок» та закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №23.
Під час пленарного засідання депутати розглянули ряд земельних питань. Присутні затвердили звіт управління приватизації, оренди майна та землі про використання коштів від оренди і приватизації майна комунальної власності за І півріччя 2020 року. Затверджено положення про порядок надання в оренду нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності. Також прийнято рішення щодо безоплатної приватизації земельних ділянок, інвентаризацію земель тощо.