Засідання виконкому »

У 2019 році міська влада виконала усі свої зобов’язання

26.12.2019, 11:43

26 грудня відбулося останнє у цьому році засідання виконавчого комітету.
Перший заступник міського голови Л.Давиденко поінформувала присутніх, що у 2019 році міська влада виконала усі свої зобов’язання. Зокрема, збережено мережу закладів соціальної сфери, вчасно і у повному обсязі профінансовано заробітну плату працівникам бюджетних закладів та проведено усі розрахунки по виконаних роботах. Тож у новий бюджетний рік Олександрія увійде без боргів.
Перейшовши до розгляду питань порядку денного, присутні прийняли рішення про встановлення опіки над двома дітьми, позбавлених батьківського піклування.
Виконавчий комітет затвердив статути новостворених комунальних підприємств «Чисте місто» і «Зеленгосп».
На баланс КП «Чисте місто» передано спецтехніку, яка займається санітарним утриманням вулично-шляхової мережі Олександрії.
З метою зменшення криміногенної ситуації виконавчий комітет зобов’язав комунальні підприємства та рекомендував приватним організаціям забезпечити освітлення власних і прилеглих територій.
Також виконком надав дозвіл на проведення культурно-розважальних заходів у ПК «Світлопільський»: 9 січня – дитячої шоу-програми «TROLLS/час обіймів» та 22 січня – вистави «Євгеній Онєгін».
На засіданні міський голова С.Цапюк привітав членів виконавчого комітету та олександрійців з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав усім здійснення мрій, успіхів, благополуччя, а нашій громаді – процвітання.