Новини »

У 2019 році за адмінпорушення накладено штрафів на 118 тис.грн

21.01.2020, 11:41

При виконавчому комітеті Олександрійської міської ради працює адміністративна комісія. Її головними завданнями є профілактика і попередження правопорушень.
Засідання адмінкомісії проходять двічі на місяць. На них розглядаються протоколи, складені на порушників Муніципальною безпекою міської ради.
У 2019 році комісія розглянула 355 справ. Із них більше 200 стосувалися порушення правил благоустрою: спалювання сміття, створення стихійних смітників та паркування на зелених зонах.
Також адмінкомісія розглядає справи щодо порушення правил торгівлі алкогольними і тютюновими виробами, неналежного утримання домашніх тварин, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, повідомлення неправдивих відомостей державним органам та ін.
За рішенням адміністративної комісії у минулому році було накладено штрафів на загальну суму 118 тисяч гривень, які стягуються до міського бюджету.

Майже усі порушники добровільно сплачують призначені штрафи. Документи по іншим громадянам направляються до державної виконавчої служби, яка у подвійному розмірі стягує відповідні штрафи.