Новини »

У ДНЗ №2 проведені батьківські збори за участю керівництва міста

06.11.2018, 11:54

5 листопада у ДНЗ №2 відбулися батьківські збори за участю керівництва міста і управління освіти міської ради з метою остаточного врегулювання штучно спровокованого конфлікту у закладі.
Нагадаємо, що за скаргами батьків у садочку було проведено службове розслідування. У ході детальної перевірки деякі факти підтвердилися. На даний час вони виправлені, ситуація погоджена з батьківським комітетом, до винних осіб застосовані міри адміністративного впливу.
Вихователь, яку найменше стосувалися скарги, звільнилася за власним бажанням до проведення службового розслідування, аби не брати участь у провокаціях, штучно створених деякими батьками. Інші винні особи отримали догани, хоча батьки взяли їх під захист та вимагали нікого не карати.
На сьогоднішній день між батьками і адміністрацією садочку налагоджено діалог. Представники батьківського комітету щодня контролюють меню своїх дітей.
На дошці оголошень в дитячому садку розміщені телефони профільних заступників, управління освіти міської ради, а також графіки особистих прийомів керівництва міста.
Управлінню освіти доручено вивчити питання підвищення вартості харчування для покращення його якості. Також з метою відкритості і прозорості рекомендовано запрошувати голів батьківських комітетів на проведення тендерів із закупівлі продуктів харчування для дитячих садочків.
Платні гуртки та фото- і відеозйомки у садочках тимчасово будуть заборонені до повного врегулювання даного питання на рівні міста. Керівників дошкільних закладів зобов’язано звернутися до виконавчого комітету для затвердження положення про додаткові платні послуги у навчальних закладах.
Враховуючи позитивний досвід шкіл, з 1 січня усі дошкільні навчальні заклади стануть юридичними особами, які будуть самостійно здійснювати свою господарську діяльність.
При цьому міська влада залишиться надійним комунікатором та партнером освітніх закладів для їх розвитку, покращення матеріально-технічної бази та забезпечення високого рівня освіти у місті.