Депутати вирішують »

У місті створено Індустріальний парк «Олександрія»

27.02.2018, 14:28

27 лютого відбулася 44-та сесія Олександрійської міської ради VII скликання.
Депутати схвалили рішення про створення у місті Індустріального парку «Олександрія», прийняли Концепцію його розвитку, а також затвердили проект землеустрою території загальною площею 24,4 га у Заводському мікрорайоні під відповідний об’єкт. Індустріальний парк є однією із довгострокових програм у рамках Стратегії Сталого розвитку міста до 2030 року.
На сесії затверджено звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік та скориговано кошторис Олександрії на 2018 рік. Збільшено видатки на 810 тис.грн за рахунок вільних лишків, що склалися станом на 1 січня 2018 року, та проведено внутрішній перерозподіл коштів. У тому числі, спрямовано 550 тис.грн на інсуліни для хворих на цукровий діабет; виділено 250 тис.грн субвенції обласному бюджету на проведення ремонту ізолятора №7 в Олександрії для тимчасового тримання осіб, взятих під варту (у рамках програми з поліпшення умов перебування затриманих в ізоляторі).
На сесії розглянуто ряд земельних та архітектурних питань. Зокрема, депутати схвалили рішення про розробку детальних планів територій: парку ім.Т.Шевченка та ділянки в районі площі Соборної, пр.Соборного і вул.Г.Усика, необхідних для діяльності інвесторів.
Також присутні заслухали і затвердили звіти про виконання міської програми приватизації за 2017 рік та використання коштів від оренди і приватизації майна комунальної власності у ІІ півріччі минулого року.
Депутати підтримали звернення Фастівської міської ради до депутатів усіх рівнів щодо приєднання до ініціативи з проведення Всеукраїнського заходу «Естафета єднання» з нагоди 100-річчя проголошення Соборності України, що відзначатиметься наступного року.
Присутні заслухали та прийняли до відома звіт секретаря Олександрійської міської ради О.Богоявленської за період роботи каденції VII скликання.
Також на сесії виконуючий обов’язки начальника Олександрійського відділу Нацполіції В.Горяний поінформував про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності міського відділу поліції у 2017 році.