Новини »

У Пантаївці відкрили пам’ятний знак захисникам України

12.10.2018, 13:36

12 жовтня з нагоди Дня захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня, у сел.Пантаївці відбувся тематичний мітинг.
Цій даті приурочене відкриття пам’ятного знаку воїнам, що загинули в зоні антитерористичної операції, встановлений за ініціативи місцевого волонтера С.Кульги та підтримки цивільного корпусу «Азов», спонсорів і громади селища.
Розпочався захід урочистою ходою у супроводі військового оркестру в/ч№2269 до Братської могили загиблих воїнів. Вшанувати захисників Батьківщини прийшли представники влади, військовослужбовці, родини учасників АТО, учнівська молодь та громадськість селища і міста.
Ведучі зазначили, що від початку бойових дій на Сході України 19 захисників із селища Пантаївки взяли участь у боротьбі з агресором. На жаль, не всі герої повернулися живими в рідне селище: Олександр Басак віддав своє життя за територіальну цілісність держави. Тож саме в пам’ять про захисників було встановлено пам’ятник.
Під час заходу до присутніх звернувся міський голова С.Цапюк. У своїй промові він подякував захисникам за їхній подвиг та зазначив, що сьогодні важливо зберегти пам’ять про усіх захисників Батьківщини і на їх прикладі виховувати підростаюче покоління. Степан Кирилович подякував усім, хто долучився до встановлення пам’ятного знаку та побажав присутнім благополуччя, мирного неба, а нашим воїнам – живими і неушкодженими повертатися до рідних домівок.
Перед присутніми також виступили селищний голова І.Бульба, військовий комісар, підполковник О.Балабуха, підполковник прикордонних військ О.Маляр, волонтер С.Кульга та голова цивільного корпусу «Азов» у м.Олександрії В.Іванченко.
Після відкриття пам’ятного знаку відбувся обряд його освячення.
Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих героїв та поклали квіти до меморіалу.