Влада пообіцяла і зробила »

У ЦНАПі діє електронна черга на оформлення ID-карток і закордонних паспортів

17.11.2017, 14:54

17 листопада у Центрі надання адміністративних послуг м.Олександрії відкрито сервіс із оформлення та видачі паспортів: ID-карток (паспорт громадянина України) та паспортів для виїзду за кордон.
Міський голова С.Цапюк разом начальником головного управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області В.Гончаренком урочисто відкрили приміщення, у якому надаватиметься дана послуга, та перерізали символічну стрічку.
Обладнання для автоматизованого робочого місця придбано за кошти міського бюджету.
С.Цапюк зазначив, що у зв’язку із впровадженням безвізового режиму, оформлення закордонних паспортів є дуже затребуваним серед населення. Тому для зручності городян, їх якісного обслуговування та зменшення черг, видача паспортів тепер доступна у міському центрі адмінпослуг. Крім того, при оформленні ІD-картки для пільгових категорій громадян (відповідно до чинного законодавства) планується ввести пільгову сплату за виготовлення даного документа.
У свою чергу, В.Гончаренко підкреслив, що Олександрійський ЦНАП перший і поки що єдиний у Кіровоградській області, який запровадив оформлення і видачу паспортів.
Прийом до фахівця здійснюватиметься за електронною чергою («живої» черги не буде). У листопаді запис проводитиметься на тиждень. Доступ до вільних талонів на наступний тиждень буде відкриватися щосереди.
Сплатити за виготовлення паспорту можна в терміналі, що розміщений у ЦНАПі.
Отримати інформацію про виготовлення паспорта олександрійці можуть за допомогою SMS-оповіщення на мобільний телефон.