Новини »

У відкритті спортивного майданчика в Олександрії взяв участь футболіст Андрій Ярмоленко

27.06.2018, 14:40

27 червня на базі Олександрійського професійного ліцею у рамках державного проекту та за ініціативи обласної державної адміністрації і підтримки міської влади відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу.
Під час урочистостей перед присутніми виступили голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко та міський голова С.Цапюк. На свято був запрошений почесний гість, відомий футболіст, гравець Збірної команди України з футболу Андрій Ярмоленко.
Звертаючись до присутніх, Степан Кирилович зазначив, що створення нового майданчика – приємна подія для нашого міста, адже олександрійцям подобається футбол і активний спосіб життя. Влада, у свою чергу, сприяє популяризації спорту та розвитку юних талантів в Олександрії, встановлюючи тренажерне і спортивне обладнання у місцях відпочинку городян. Міський голова подякував С.Кузьменку за допомогу місту і повідомив, що Олександрія у рамках державної програми чекає на облаштування ще двох таких полів на територіях колегіуму та спортивно-ігрового комплексу у Південному мікрорайоні.
Родзинкою свята стало показове забивання голів Андрієм Ярмоленком, які з професійною майстерністю відбивали юні олександрійські футболісти. Спортсмен поспілкувався з молоддю та роздав автографи усім бажаючим.
Показовими виступами свою спортивну підготовку також продемонстрували вихованці дитячо-юнацького спортивного клубу «Аметист-2001» та «СПАРТА-17».