Новини »

Управління ЖКГ і комунальні підприємства повинні співпрацювати з населенням

30.05.2019, 9:25

29 травня міський голова С.Цапюк провів вступну нараду з підготовки господарського комплексу Олександрії до роботи в осінньо-зимовий період.
У ній взяли участь начальники управлінь та директори підприємств житлово-комунального господарства.
Керівники підрозділів доповіли про виконання доручень та запланованих заходів.
Присутні обговорили питання щодо ремонту доріг, модернізації вуличного освітлення, ремонтів у закладах бюджетної сфери, організації прибирання території міста, надання послуг з вивезення сміття тощо.
Степан Кирилович вказав на неналежну роботу ЖКГ та комунальних підприємств і наголосив, що вони мають співпрацювати з населенням, оперативно реагувати на звернення людей та надавати якісні послуги.
На нараді керівникам управлінь і комунальних підприємств будо дано ряд завдань.
Враховуючи, що обленерго проводить заміну опор та ліній електропередач КП «СвітлоЦентр» доручено скоригувати графік робіт із встановлення енергозберігаючих світильників та забезпечити відновлення освітлення на усіх вулицях, де вже завершені відповідні роботи.
КП «Благоустрій» необхідно скоригувати графік прибирання Байдаківського і Перемозького мікрорайонів та забезпечити належне санітарне утримання даних територій.
У зв’язку з неможливістю звільнення від сплати ПДВ, який став на перешкоді реалізації проекту з оптимізації систем теплозабезпечення міста, управлінню ЖКГ разом з юридичним управлінням та КП «Теплокомуненерго» потрібно підготувати пропозиції для внесення змін до чинного законодавства.
Степан Кирилович окремо зупинився на питанні вивезення сміття. Він наголосив, що підприємства-надавачі даних послуг повинні вчасно забирати побутові відходи та запроваджувати роздільний збір сміття, як того вимагає законодавство про житлово-комунальні послуги.
У зв’язку з тим, що на кладовищах збільшуються звалища із використаних пластикових вінків, квітів, які забруднюють навколишнє середовище, КП «Ритуал» разом з управлінням ЖКГ необхідно підготувати проект рішення про обмеження використання штучних квітів на цвинтарях. Також директору КП «Ритуал» доручено надати пропозиції щодо упорядкування території центрального кладовища.
Управлінню приватизації, оренди майна та землі доручено розробити проект рішення про визначення ставок оренди приміщень для підприємств державної і комунальної власності.
Управлінню охорони здоров’я дано завдання не допускати в’їзд та паркування сторонніх транспортних засобів на території Міської лікарні №1.
Наступна нарада з підготовки до зими відбудеться на наступному тижні.