Новини »

Увага, можливе падіння бурульок!

25.01.2019, 10:18

У зв’язку з можливим потеплінням, яке очікується найближчим часом, управління житлово-комунального господарства попереджає: на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Зсуви снігу та падіння бурульок можуть призвести до травмування перехожих.
Тому керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності необхідно вжити заходи для безпечного пересування пішоходів: огородити будівлі в місцях можливого падіння бурульок аварійними стрічками.
В обов’язковому порядку необхідно своєчасно збивати бурульки, які несуть небезпеку пішоходам і автотранспорту, що паркується біля будинків.
Пішоходи, в свою чергу, не повинні заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самим звертати увагу на наявність небезпечних утворювань з криги і снігу на дахах будинків.
Жителям приватного сектору також необхідно слідкувати за станом даху на своєму будинку і своєчасно збивати бурульки.
Прохання до мешканців верхніх поверхів багатоповерхівок при можливості самостійно збивати бурульки зі своїх балконів та підвіконь, а також надавати доступ до квартир працівникам КП «Житлогосп» для здійснення відповідних робіт.