Депутати вирішують »

В Олександрійській міській раді з’явилася група «Опозиційна платформа «ЗА ЖИТТЯ»

06.09.2019, 14:41

6 вересня відбулася чергова 73-тя сесія Олександрійської міської ради.
На початку депутати оголосили свої запити і звернення.
А.Горошко заявив про припинення діяльності в Олександрійській міській раді 7 скликання депутатської фракції політичної партії «Опозиційний блок» у складі: А.Горошка, О.Банковського, О.Головачової, О.Долгіх, Г.Кісельової, В.Лоцмана, В.Приходька і Т.Темник та створення даними депутатами групи Політичної Партії «Опозиційна платформа «ЗА ЖИТТЯ».
Свої звернення також зачитали М.Сулятицький, В.Хірса, М.Матвієнко та О.Банковський.
Сесія своїм рішенням внесла зміни до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, організації прописки до призовної дільниці, призову громадян України на строкову військову службу та виконання заходів з мобілізації «Призовник 2019 рік».
Було внесено зміни до міського бюджету на поточний рік та затверджено звіт про виконання головного кошторису міста за 1 півріччя 2019 року.
Депутати внесли зміни до Правил благоустрою та санітарного утримання міста і селищ, а також створили ще 3 ОСББ.
На пленарному засіданні було розглянуто 10 земельних і архітектурних питань.
Товариству «Катеринославські меблеві майстерні», яке постійно інвестує у розвиток міста, депутати зменшили розмір відсотку пайової участі від введення в експлуатацію нового виробництва і створення додаткових робочих місць.
Активність депутатів помітно збільшилася під час розгляду питання про зміну ставок оренди земельних ділянок Проквас Г.І. та Цуркан А.М. (колишня швейна фабрика). Попередньо ставка орендної плати за землю надавалася під виробництво і становила 3%. Робоча група після обстеження сплати податків та фактичної діяльності підприємців виявила ряд невідповідностей у підприємців міста. До таких потрапила і швейна фабрика, на першому поверху якої здійснюється торгівля. Тому на розгляд депутатів було внесено проект про зміну орендних ставок у бік збільшення.
Враховуючи, що думки присутніх розділилися, депутат обласної ради Людмила Давиденко запропонувала відкласти розгляд даного питання до наступної сесії міської ради, а підприємцю усунути усі недоліки та увійти в правове поле. У свою чергу, міський голова Степан Цапюк нагадав депутатам, що вони також є владою в Олександрії і, у першу чергу, повинні дбати про добробут громади, а не відстоювати бізнесові інтереси своїх колег. Тож остаточну крапку у даному проекті поставить наступна сесія міської ради.