Засідання виконкому »

В олександрійських школах збільшилась кількість учнів і класів

22.09.2017, 15:12

22 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На початку присутні розглянули близько 10 питань, що стосуються подальшої долі та виховання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Як зазначив міський голова С.Цапюк, кількість дітей, які залишаються без батьківського піклування? кожного року збільшується. Проте держава не приділяє належної уваги вирішенню цього питання. Тому начальнику служби у справах дітей Ю.Яковлєву доручено підготувати листа до депутата Верховної ради з пропозицією внести до Верховної ради пропозицію щодо змін до законодавства у напрямку посилення відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, в тому числі, залучення батьків до примусових робіт на утримання державою їхніх дітей.
Виконавчий комітет затвердив мережу загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2018 навчальний рік. У місті збережено і функціонує 17 шкіл, у яких навчається 8234 учні. У закладах збільшилась кількість дітей на 284 учні та збільшилась кількість класів на 11.
Виконком прийняв до комунальної власності безгосподарну квартиру по вул.Миру, 8 у сел.Пантаївці.
На засіданні надано дозвіл на проведення із 3 по 7 жовтня на площі Соборній ярмарку «Все для саду та городу».
Присутні також дозволили проведення культурно-розважальних заходів у ПК «Світлопільський»: 18 жовтня концерту гурту «СКАЙ»; 12 грудня концерту гумористичного дуету «Шумахери».