Депутати вирішують »

В Олександрії буде сформовано містобудівний кадастр

21.02.2020, 14:54

21 лютого пройшло пленарне засідання сесії міської ради.
На початку під час так званої розминки депутати оголосили свої запити і звернення, які стосувалися вирішення проблемних питань олександрійців.
Начальник міського відділу Національної поліції України В.Хвостов доповів про результати боротьби з правопорушеннями і злочинністю у 2019 році.
Своїм рішенням депутати зменшили чисельність виконавчого комітету з 17 до 15 осіб, виключивши зі складу В.Півняка і Т.Кравця.
На сесії було затверджено звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2019 рік та внесено доповнення до плану підготовки регуляторних актів на 2020 рік.
Депутатський корпус прийняв Програму покращення умов обслуговування платників податків м.Олександрії та збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів на 2020-2021 роки.
Затверджено Програму створення та ведення містобудівного кадастру міста Олександрії на 2020-2023 роки. Містобудівний кадастр є складовою частиною єдиної державної системи у сфері будівництва. На сьогодні в Олександрії існує електронний реєстр нерухомості, в електронну базу даних кадастрової документації будуть вноситись дані про об’єкти, які будуються або планується збудувати.
На засіданні присутні внесли зміни до Програми розвитку малого і середнього підприємництва, а також Порядку використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію їхніх проектів та заходів.
Рішенням сесії передано дві багатоповерхівки по вул.6-го Грудня, 141/4 і вул.6-го Грудня, 139А в управління новостворених ОСББ «Затишна Оселя 141/4» та «Комфортне Житло 1390-А».
Крім того, на пленарному засіданні було розглянуто ряд земельних питань, у тому числі, затверджено звіт управління приватизації оренди майна і землі про виконання програми приватизації за 2019 рік.