Новини »

В Олександрії діє електронна система для видачі талонів на прийом до лікарів

10.07.2019, 13:56

В Олександрії заклади охорони здоров’я функціонують за новою системою.
Уже реформовано первинну ланку, у якій сьогодні працюють 18 сімейних лікарів, 20 терапевтів і 14 педіатрів (дитяча лікарня).
Робоче місце кожного лікаря обладнане комп’ютером, багатофункціональним пристроєм з підключенням до мережі Інтернет, придбаними за кошти міського бюджету.
На сьогодні олександрійці уклали з лікарями 63225 декларацій (71% від усього населення міста).
Талони до лікарів можна отримати в реєстратурах, замовити через Інтернет або по телефону.
Попередньо зарезервувати дату і час візиту до лікаря олександрійці можуть на сайті http://ol.medportal.ua. Для цього людині необхідно звернутися до свого лікаря для отримання коду активації та зареєструватися на сайті.
Записатися на прийом також можна за телефонами:
Центр первинної медико-санітарної допомоги – (095) 84 69 503 та 7 16 17;
дитяча міська лікарня – (096) 76 56 216.
Реєстратури Центру первинної медико-санітарної допомоги і дитячої міської лікарні підключені до єдиної інформаційної системи, за допомогою якої реєстратор бачить талони, що зарезервовані в електронному вигляді або за телефоном, та видає пацієнтам талони на вільний час до лікаря, з яким вони уклали декларацію.
Для зручності пацієнтів у холі Центру первинної медико-санітарної допомоги встановлено монітор, де можна побачити графіки прийому лікарів, а також вільний час, на який можна записатися до лікаря, з яким укладена декларація.
У рамках урядової програми «Доступні ліки» цього року почалась видача електронних рецептів. За зверненням пацієнта лікар через Інтернет направляє рецепт до аптеки-учасника програми. Пацієнту необхідно прийти до аптеки, назвати код та одержати призначені ліки.