Новини »

В Олександрії оголошено триденну жалобу за загиблими військовослужбовцями

30.05.2014, 9:26

У зв’язку з трагічною загибеллю двох Олександрійських військовослужбовців з екіпажу вертольоту МІ-8 Олександрійської військової частини 2269 в ході антитерористичної операції на сході України 29 травня 2014 року, розпорядженням міського голови № р-83-з від 30.05.2014 року в Олександрії оголошено триденну жалобу з 30 травня по 1 червня 2014 року.
Згідно з розпорядженням, на знак скорботи за загиблими військовослужбовцями, святкування Дня міста 1 червня 2014 року буде відмінено, на території Олександрії рекомендовано обмежити проведення розважальних та концертних заходів, а також приспустити Державні Прапори України на адміністративних приміщеннях підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності.

29 травня близько 12:30 поблизу міста Слав’янська Донецької області, в районі проведення АТО, після розвантаження продуктів харчування при проведенні ротації особового складу на п’ятому блок-пості гелікоптер МІ-8 Національної гвардії України, повертаючись у зворотньому напрямку, попав під обстріл і був підбитий.
В результаті загинуло 12 чоловік – шість військовослужбовців Національної гвардії України та шість представників спецпідрозділу МВС України. Два олександрійці – члени екіпажу – загинули: Сергій Іванович Бульдович та Сергій Миколайович Кравченко. Олександр Макеєнко залишився живим і перебуває у важкому стані.
Серед загиблих також начальник управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький.
Олександрійський міський голова, Олександрійська міська рада, виконавчий комітет та уся громадськість низько схиляють голови в скорботі та щиро співчувають родинам і близьким загиблих.
Вічна їм пам’ять
.

За інформацією керівництва військової частини, поховання призначено на суботу, 31 травня. Прощальна церемонія розпочнеться о 9 годині ранку на території військової частини.