Новини »

В Олександрії підтримуватимуть незахищені категорії людей в умовах карантину

23.03.2020, 11:08

23 березня міський голова С.Цапюк провів оперативну нараду зі своїми заступниками стосовно життєдіяльності міста в умовах епідемії коронавірусу.
Степан Кирилович вкотре зазначив, що люди максимально повинні бути вдома, без потреби не виходити на вулиці і працювати дистанційно.
Комунальникам доручено за допомогою універсальної дорожньої машини промивати дороги і тротуари.
Робочій групі необхідно продовжувати моніторинг цін на продукти харчування. За інформацією профільного заступника міського голови, станом на 22 березня ціни у супермаркетах міста зменшились від 6% (олія соняшникова) до 27% (капуста). У невеликих магазинах, які утримують жителі міста, ціни здебільшого нижчі, проконтролювати їх санітарний стан і вплинути на діяльність значно простіше. Податки ці магазини сплачують до міського бюджету, у той час, як супермаркети доходи у вигляді податків вивозять за межі Олександрії.
Аби знизити ажіотаж на закупівлю продуктів харчування, підприємцям буде запропоновано дистанційно реалізовувати товар з дотриманням усіх санітарних норм і розфасовкою продуктів харчування.
Також було доручено вивчити питання стосовно спеціального транспорту для доставки медичних та інших працівників до місця роботи у разі припинення руху громадського транспорту під час введення в Україні надзвичайного стану.
Враховуючи бажання підприємців допомогти незахищеним категоріям олександрійців у цей складний час, при міській організації Товариства Червоного Хреста України буде створено благодійний фонд для підтримки людей продуктами харчування, засобами гігієни та іншими речами першої необхідності.