Засідання виконкому »

В Олександрії планується втілити проект у рамках державно-приватного партнерства

08.11.2018, 11:18

8 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
У зв’язку з тим, що з 2016 року держава не виділяє кошти на пільгові перевезення та недофінансовує соціальну сферу, через що місто має дефіцит бюджету, виконком зменшив кількість пільгових рейсів на міських автобусах. Передбачається 50 пільгових рейсів на тиждень, які здійснюватимуться з вівторка по п’ятницю двічі на день на усіх маршрутах. З графіком можна ознайомитись тут.
З метою розвитку державно-приватного партнерства та створення сприятливих умов для занять тенісом виконком запропонував міській раді погодити реалізацію проекту «Розвиток дитячо-юнацького тенісу в м.Олександрії». На сьогодні є потенційний інвестор, який готовий вкласти у втілення проекту 3 млн грн. Проте переможець буде визначений після проведення конкурсної процедури.
Присутні запропонували депутатам збільшити загальну чисельність апарату міської ради. Це пов’язано з тим, що законодавством забороняється застосування цивільно-правових угод, за які передбачені значні штрафи. Тому планується ввести в правове поле 5 працівників обслуговуючого персоналу, а також додатково залучити 2 штатні одиниці для ведення реєстру територіальної громади у ЦНАПі.
Депутатам запропоновано затвердити звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року та внести зміни до кошторису міста за рахунок державної освітньої субвенції і перевиконання бюджету. Кошти будуть направлені на інклюзивну освіту та виплату заробітної плати працівникам соціальної і комунальної сфери.
Наприкінці засідання міський голова С.Цапюк поінформував присутніх про результати участі у міжнародному конгресі, що проходив у Києві. На запрошення Посольства Королівства Данії він виступив на конференції з доповіддю щодо можливостей впровадження досвіду Данії у сфері теплоенергетики України. Степан Кирилович ознайомив членів виконкому з підходами Данії та України у відповідній галузі і шляхами втілення передових інновацій теплозабезпечення у нашій державі.