Новини »

В Олександрії проходить обласний семінар профспілок

20.09.2018, 15:55

На базі Олександрії 20-22 вересня проходить туристсько-спортивний зліт працівників освіти області та cемінар голів профспілкових комітетів.
Відкриття заходу відбулося у НВК «ЗНЗ І-ІІІст. №9 – спеціалізована школа», де перед присутніми виступив в.о. голови обкому профспілки С.Петров та було презентовано заклад із сучасним освітнім простором для здобуття якісної освіти.
Учасники семінару відвідають ЗНЗ №10, який є опорним в області по впровадженню педагогічних ідей В.О.Сухомлинського. Школа представить власні напрацювання щодо практичного застосування досвіду видатного педагога.
Голови профспілок побувають у ЗНЗ №15, який переміг в обласному конкурсі на кращий колективний договір. Також минулого року заклад став експериментальним по запровадженню формату Нової української школи, тому гості ознайомляться із напрацюваннями у цьому напрямку.
НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №19 – ДНЗ «Лісова казка» поділиться досвідом участі у проекті OlympicLab, організованого Національним Олімпійським Комітетом України.
У Центрі дитячої та юнацької творчості ім.О.Шакала освітяни ознайомляться з роботою школи лідерів, молодіжного парламенту та 3-D кінотеатру для учнівської молоді.
Також педагоги завітають до Олександрійського політехнічного коледжу.
Крім того, під час зльоту для гостей проводитимуться цікаві екскурсії до музейного центру ім.Худякової А.Ф., військової частини №2269 та стадіону «Ніка».