Новини »

В Олександрії пройде традиційний Покровський ярмарок

12.09.2019, 12:20

12 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Присутні поставили на квартирний облік 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, по досягненню ними 16-річного віку. Трьом дітям надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.
Виконавчий комітет затвердив результати конкурсу з визначення виконавця послуг із захоронення твердих побутових відходів на території сміттєзвалища м.Олександрії. Переможцем визнано приватне підприємство «ОЛЕКСАНДРІЯ-ЕКО 2019» з ціновою пропозицією на послуги: для населення – 21,60 грн/м3; для бюджетних підприємств – 22,57 грн/м3; для інших споживачів – 29,59 грн/м3.
На засіданні затверджено заходи до 60-річчя Дня партизанської слави, що відзначатиметься 22 вересня.
Виконавчий комітет погодив проведення традиційного «Покровського ярмарку – 2019», який відбудеться 12 жовтня на площі Соборній.
Присутні прийняли рішення про нагородження фахівців управління освіти та педагогів навчальних закладів за успішне проведення серпневої обласної (не) конференції EdCamp Oleksandrija та з нагоди Дня працівників освіти.
Надано дозвіл на проведення 3 жовтня у ПК «Світлопільський» вистав Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім.І.Озаркевича «Спасибі, Барбі» та «Рятуйте, мене женять».
Виконавчий комітет надав дозвіл авто-мото клубу «Олександрія» на проведення 12-13 жовтня IV етапу Чемпіонату України «З Автомобільного кросу».