Новини »

В Олександрії проведено нараду з підготовки до зими

05.08.2020, 16:55

5 серпня міський голова Степан Цапюк провів нараду щодо підготовки господарського комплексу Олександрії до осінньо-зимового періоду експлуатації 2020-2021 років.
Підготовка до зими розпочалася після завершення опалювального сезону і триває відповідно до затверджених графіків.
Міський голова охарактеризував основні завдання, які стоять перед комунальними службами у зимовий період. Після цього присутні: директори житлово-комунальних підприємств та підрядних організацій доповіли про виконані роботи.
Проблемним є початок опалювального сезону для КП «Теплокомуненерго», у якого через заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» арештовані рахунки. У свою чергу, населення заборгувало за тепло більше 60 млн грн. Тож міська влада звертається до олександрійців бути виваженими і сплатити борги за спожите тепло.
Наразі також ведуться роботи з підготовки спеціальної снігоприбиральної техніки, заготівлі посипкового матеріалу, ремонту покрівель, цоколів, під’їздів, стиків багатоповерхівок тощо.
У зв’язку з приєднанням сіл Олександрійського району Степан Цапюк дав доручення виділити спеціальну снігоприбиральну техніку для віддалених сіл та мікрорайонів.
Наступна нарада відбудеться через 2 тижні.