Засідання виконкому »

В Олександрії призначено управителів багатоквартирними будинками

19.12.2018, 12:57

19 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
Присутні розглянули і запропонували міській раді затвердити Програму економічного і соціального розвитку м.Олександрії та бюджет міста на 2019 рік, які пройшли обговорення на громадських слуханнях.
Також депутатам запропоновано внести зміни до бюджету міста на 2018 рік за рахунок надходження субвенцій на придбання квартир для 2-х дітей-сиріт та інклюзивну освіту.
Відповідно до законодавства про житлово-комунальні послуги, проведено конкурс і рішенням виконавчого комітету призначено управителів тих багатоповерхівок, які самостійно не обрали форму управління до визначеного терміну. Для будинків в Олександрії управителем є КП «Житлогосп», у сел. Пантаївці: ПП «ПобутСервісПром». Свої пропозиції на конкурс подало лише 2 вищевказаних підприємства.
Згідно зі змінами у законодавстві, послуга зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з багатоквартирних будинків виведена в послугу, що сплачуватиметься окремо. Тому було проведено конкурс на визначення виконавця відповідних послуг, у якому взяли участь 5 підприємців. Лише двоє з них подали повний перелік документів. За результатами конкурсу переможцями визнано КП «Житлогосп, що обслуговуватиме Олександрію, та ПП «ПобутСервісПром», яке надаватиме послуги жителям сел. Пантаївки.
Присутні погодили підприємцям місця торгівлі ялинками за умови наявності довідок про радіаційну безпеку та пластикових чіпів або самоклейних етикеток зі штрих-кодом про походження кожного новорічного дерева.
Розглянувши заяви підприємців, виконком погодив цілодобовий режим роботи для кафе «Валентина» по Кременчуцькому шосе, «Україночка» та магазинів «777» і «Продукти» по вул. Садовій.
На засіданні було ухвалено рішення з ряду земельних питань.
Також затверджено план проведення загальноміських новорічних і різдвяних свят та надано дозвіл на проведення 26 березня у ПК «Світлопільський» концерту Наталії Фаліон і «Лісапетного батальйону».