Засідання виконкому »

В Олександрії троє дітей-сиріт отримали житло

11.10.2018, 14:51

11 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету.
На ньому прийнято рішення про видачу трьом дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, ордерів на житло, що було придбане за рахунок державної субвенції.
Виконком вирішив провести із жовтня 2018 року по травень 2019 року XVIII спортивні ігри молоді серед ВУЗів та ПТУ. Планом передбачені змагання з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, шашок та міні-футболу.
На засіданні скориговано тарифи на послуги теплопостачання, які надає БФ ПП «Каярд-Україна» «Каярд-Богданівка», що опалює дитячу лікарню, а також Міську лікарню№1, ДНЗ №14, ДЮСШ №2, гуртожиток аграрного технікуму і приватний будинок. Ціна на теплопостачання встановлена на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію по Кіровоградській області, визначеного Держагенством з енергоефективності. Тарифи вступлять у дію через 15 днів після офіційного оприлюднення.
Присутні затвердили склад робочої групи з підготовки проекту міського бюджету на 2019 рік. Відповідним рішенням визначено склад комісії по формуванню бюджету, завдання для головних розпорядників коштів та встановлено терміни їх виконання.
Також присутні погодили ПП «Авто-Шанс» проведення 13 жовтня на площі Соборній презентації автомобілів Peugeot і Citroen.
На засіданні виконавчого комітету міський голова С.Цапюк окремо зупинився на питанні стихійної торгівлі у сквері біля площі Попова. Степан Кирилович зазначив, що продаж із землі продовжується, незважаючи на проведену реконструкцію місця відпочинку та рейди, що здійснює муніципальна поліція. Самі продавці пояснюють своє небажання працювати на ринку «Айсберг» зневажливим ставленням директора та завищеними тарифами за торгові місця. Тому управлінням економіки і приватизації, оренди майна та землі доручено до кінця тижня вивчити ситуацію, запросити керівника ринку та перевірити відповідну інформацію для врегулювання проблеми стихійної торгівлі.