Новини »

В Олександрії відбудеться пробне ЗНО

20.03.2018, 16:38

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
24 березня відбудеться перше пробне тестування з української мови і літератури. 31 березня проходитиме друге пробне тестування з предметів: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.
Пробне ЗНО відбуватиметься у двох пунктах: на базі НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» та НВК «Загальноосвітній навчальний заклад №9 – спеціалізована школа». У кожному закладі підготовлено по 15 тестокласів, залучено 88 педагогічних працівників у якості інструкторів, старших інструкторів і чергових. У пробних тестуваннях візьмуть участь по 450 випускників 11-х класів закладів міста Олександрії, Олександрійського, Петрівського та Онуфріївського районів.
Відповідне тестування проходить з метою ознайомлення із процедурою проведення ЗНО, а також для того, щоб кожен учасник міг оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Для отримання результатів пробного тестування учаснику потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» на сайті Одеського РЦОЯО у такі терміни: з української мови і літератури з 24 до 26 березня; з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов – із 31 березня до 2 квітня.
Із результатами пробного тестування усі учасники зможуть ознайомитися на персональних інформаційних сторінках Українського центру оцінювання якості освіти: з української мови та літератури 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.
Основна сесія ЗНО проходитиме з 22 травня по 13 червня 2018 року.
Реєстрація учасників закінчилася 19 березня 2018року.
У ньому візьмуть участь випускники 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та інші особи, які бажають вступити до вищих навчальних закладів: студенти ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, випускники минулих років.